Świeża zabawa na szkolenia z zarządzania – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla sektora firm określanych jako SME, stowarzyszen niezarobkowych i urzędów publicznych od ostatniego roku przedstawiamy symulację menedżerską: Szkoleniowe bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w Szachownica (Roboczy tytuł symulacji jest do korekty – natomiast oddaje fabułę zadania.)
Tą grę organizujey na programach z podejmowania decyzji, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej przeznaczenie to Kursy w Akademii Coacha.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Włochy
Czas prowadzenia: pół dnia
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 18.
Wyposażenie do gry: skakanka – sztuk osiem, przesiewak do piasku – sztuk cztery, poduszki do pieczątek- sztuk siedem, trochę bombonierek, paczka ultramarynowych mazaków, podkładki meblowe

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
NEOVISION Łukasz Jabłoński , Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, STOLPOL – Lange i Wspólnicy Spółka Jawna, WINTECH PRODUCTION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, FHU „JUTOR” Spółka Jawna K i R Józefowicz, „Kolita” R.Kopycki, J.Lis, D.Taciak Spółka Jawna , Spółdzielnia Inwalidów Postęp, Gmina Grodzisk Wielkopolski, Miasto Leszno, Gmina Kleczew, Powiat Gnieźnieński, Stowarzyszenie Teatr Wiczy, Caritas Archidiecezji Warszawskiej, Fundacja Proscenium, Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej Oddział Warszawski, Robotniczy Klub Sportowy OKĘCIE, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” – Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Od – Do, Stowarzyszenie Teatralne Teatr Ruchu Akt, Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była także wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Pedagogika, kształcenie nauczycieli”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy opisane poniżej opracowania:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż-Robert Kozak, Brian Tracy
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Wzrost.Ideały jako siła napędowa-Jim Stengel
 • Strategie produktowe. Różnicować czy upodabniać-Przemysław Kusztelak
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Sierpc, ośrodek Reszyniec, ulica Próżna 26
  Opłata za uczestnictwo: 3200 zł +23% VAT. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – dziewięć miesięcznych rat.
  W cenie spotkania zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Grillowany ser owczy podajemy w duecie ze słodko-kwaśną gruszką i borówkami. Zupa: Juszka grzybowa z hałuszkami. Drugie danie: Filet z kurczaka w sosie musztardowym, ziemniaki z koprem i masłem, wybór surówek. Deser: Lody z owocami i bitą śmietaną. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.