Oryginalna symulacja na szkolenia team building – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece szkoleń dla sektora firm określanych jako SME, podmiotów niedochodowych i administracji państwowej od tego roku przedstawiamy symulację biznesową: Drużynowe rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w Budowanie Noszy (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – jednak wyraża istotę ćwiczenia.)
Naszą grę wykorzystujemy na szkoleniach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Główne jej wykorzystanie to Praktyczne Treningi HR.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Izrael
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: minimum 8, maksymalnie 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: narty – sztuk cztery, taśma ostrzegawcza – sztuk trzy, pojemnik na długopisy – sztuk dziewięć, trochę kukurydzy, paczka srebrnych markerów, szatkownica do owoców

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
MAJRAD Krzysztof Zawal, Metal – Plazm Michał Kaczmarek, Hammer Sp. z o.o., PRALNIA Zofia Siąkowska, „Martom” Granops, Matuszczak s.j., Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych WODMEL Ryszard Grabarczyk, Centrum Biurowe Eproco sp. z o.o., Powiat Wolsztyński, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusa, „Zakłady Kórnickie”, Stowarzyszenie Konotacje Sztuki SZTUKON, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, Fundacja Rozwoju Tańca, Polski PEN Club, Stowarzyszenie „Mercedario Club”, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „O godność do końca…” , Stowarzyszenie Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, Stowarzyszenie Rodziców oraz Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bliżej Dziecka”, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była też prowadzona na studiach doktoranckich „Prawo”

OPRACOWANIA:
Osobom chcącym prowadzić grę rekomendujemy wymienione tutaj lektury:

 • Biznesplan. Model najlepszych praktyk-Jerzy Skrzypek
 • Rola i zadania dyrektora finansowego-Agata Adamska
 • Olbrzymie kroki. Małe zmiany tworzą wielką różnicę-Anthony Robbins
 • Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów-Wioletta Małota
 • Sun Tzu dla kobiet. 16 sprawdzonych strategii biznesowych-Becky Sheetz-Runkle
 • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Sadowie, pałac Azalia, ulica Kulczycka 37
  Cena programu: 2500 złotych plus podatek VAT. Proponujemy prawo regulowania w ratach – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się catering. Przystawka: Terrina z kurczaka z boczkiem, kurkami i sałatą. Zupa: Rosół z kołdunami . Drugie danie: Eskalopki cielęce w aromacie szałwii i szynki parmeńskiej podane z kluseczkami szpinakowymi oraz surówką z marchwi z dodatkiem soku jabłkowego. Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.